Twoja pomoc w ciąży i po porodzie

Łagodzi bolesne siedzenie po porodzie

Pomaga w karmieniu

Aktywuje mięśnie pleców i brzucha dziecka

Wzmacnia mięśnie pleców i dna miednicy

Relaksuje w podróży

Certyfikowany wyrób medyczny

6 funkcji w jednym produkcie dla zdrowia mamy i dziecka

Funkcje poduszki Dynasit® U zapewniają profilaktykę nie tylko podczas ciąży, ale także komfortowe, bezbolesne siedzenie po porodzie.

Łagodzi bolesne siedzenie po porodzie

Poród może się wiązać z nacięciem krocza.Siedzenie po nacięciu bywa bolesne, zaś rana może wymagać dłuższego leczenia. Dynasit® U redukuje ból w okolicy rany. Specjalna budowa poduszki eliminuje ucisk w miejscu interwencji chirurgicznej, co przyspiesza proces gojenia, zapewniając szybszy powrót do sprawności.

Pomaga w karmieniu

Dynasit® U to pomoc dla matek w okresie karmienia piersią oraz butelką. Poduszka zapewnia wygodne podtrzymanie główki dziecka, co zwiększa drożność dróg pokarmowych podczas przyjmowania pokarmu. Ma to pozytywny wpływ na trawienie dziecka, szczególnie w okresie refluksu u niemowląt.

Aktywuje mięśnie pleców i brzucha dziecka

Mięśnie pleców i brzucha są aktywowane w okresie, gdy dziecko zaczyna podnosić dłonie. Dynasit® U zapewnia mniejsze obciążenie mięśni dziecka. Poduszka zwiększa bezpieczeństwo dziecka, zapewniając mu asekurację ruchów. Może być używana jako podpórka, kojec, wsparcie przy próbach siadania.

Wzmacnia mięśnie pleców i dna miednicy

Siedzenie na poduszce Dynasit® U pozytywnie wpływa na system głębokiej stabilizacji mięśniowej, który jest przeciążony w czasie ciąży w wyniku nagłego wzrostu masy ciała. Ginekolodzy zalecają korzystanie z Dynasit® U w celu wzmocnienia mięśni dna miednicy, aby zapobiegać takim objawom jak nietrzymaniu moczu. Wzmocnienie mięśni dna miednicy wpływa stabilizująco na odcinek lędźwiowy kręgosłupa, co dodatkowo redukuje ból pleców.

Relaksuje w podróży

Poduszka Dynasit® U może być również używana do relaksowania się w trakcie podróży. Po napompowaniu, głowa jest ułożona w wygodnej, stabilnej pozycji, co zapobiega nadmiernemu rozciąganiu mięśni, eliminując ból szyi. Dzięki relaksującej pozycji, możesz się cieszyć spokojnym snem, nawet podczas długich podróży.

Certyfikowany wyrób medyczny

Dynasit® U jest wyrobem medycznym zarejestrowanym przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych. Poduszka wykonana jest z bezpiecznych, atestowanych materiałów przeznaczonych dla dzieci i niemowląt.

Wysoka skuteczność nie tylko w walce z bólem

Poduszka ciążowa Dynasit® U została opracowana przez najlepszych specjalistów w dziedzinie chirurgii, ginekologii i neurologii. Kształt i rozmiar tej dynamicznej poduszki nie jest przypadkowy i dokładnie odzwierciedla potrzeby kobiet w ciąży i po porodzie.

95% zmniejszenie bólu podczas siedzenia
92% ogólna poprawa kondycji fizycznej
98% szybsza rekonwalescencja
100% odpowiedni kształt i materiał
Wyniki pochodzą z niezależnych testów eksperckich poduszki Dynasit® U przeprowadzonych w Centralnym Szpitalu Wojskowym SNP Ružomberok, Szpitalu Uniwersyteckim, w Katedrze Ginekologii i Położnictwa.
wyrob-slowacki Wyrób słowacki
certyfikowany-wyrob-medyczny Certyfikowany wyrób medyczny
nowoczesny-design Nowoczesny design
polecany-przez-ginekologow Polecany przez ginelogów