Ta grupa produktów dedykowana jest do codziennego użytku osobom, które dużo siedzą – podczas pracy za biurkiem, w samochodzie, podczas nauki czy relaksu. Dynasit® LIFE to również produkty dla tych, którzy chcą wzmacniać mięśnie głębokie podczas siedzenia oraz podczas wykonywania ćwiczeń. Poszczególne produkty przeznaczone są do biura i do domu, do auta i na czas podróży, do siedzenie i do ćwiczeń, dla dorosłych i dla dzieci, a więc każdy, kto chce aktywnie dbać o swoje plecy, znajdzie coś dla siebie!

Podróż i dom

Przenośna, kompaktowa wersja, którą możesz wszędzie ze sobą zabrać. Dzięki niej pozbędziesz się bólu pleców i zadbasz o komfort w domu oraz w podróży. Zapewnia dynamiczne siedzenie podczas wielogodzinnej jazdy samochodem, podróży samolotem, czy pociągiem. Poduszka LIFE świetnie sprawdza się także u dzieci - może być stosowana już od 5-go roku życia.

Zobacz produkty

Praca

Biurowa wersja naszych produktów. Zapewnia komfortowe siedzenie w warunkach wielogodzinnej pracy siedzącej. Redukuje objawy wynikające z przewlekłego przebywania w wymuszonej pozycji siedzącej. Wyposażona w powierzchnię masującą poprawiającą krążenie. Poduszka LIFE PRO doskonale dopasowuje się do foteli biurowych. Posiada zabezpieczenie przed ślizganiem.

Zobacz produkty

Ćwiczenia

Przeznaczona jest dla osób chcących ćwiczyć intensywniej mięśnie głębokie. To idealna alternatywa dla piłki do ćwiczeń. Specjalna dwukomorowa budowa poduszki LIFE+ zapewnia dużą dynamikę treningu, a małe rozmiary poduszki sprawiają, że jest łatwa w transporcie i można ją wszędzie ze sobą zabrać.

Zobacz produkty

Aktywuje wyprostowaną postawę

Aktywuje funkcje mięśni

Zapobiega statycznym przeciążeniom

Pobudza koncentrację

Pobudza krążenie krwi

Eliminuje nacisk na kość ogonową

Pozbądź się bólu pleców podczas długotrwałego siedzenia