Jak to się zaczęło?

Myślałam, że problem bólu pleców mnie ominie - byłam w błędzie.

Miałam pracę siedzącą, a więc każdego dużo dnia siedziałam oraz dużo jeździłem autem. Nie wykonywałam ciężkiej pracy fizycznej, nie miałam i nie mam nadwagi. Prowadziłam - tak przynajmniej uważałam - zdrowy tryb życia. Na regularny ruch nie miałam czasu, z powodu kolejnych zawodowych obowiązków...

Brzmi znajomo?

Ból pleców zaczął się pojawiać w 2008 roku, najpierw stopniowo...

Nasilające się dolegliwości oraz pogarszający się stan moich pleców oraz sprawiły, że niezbędna była operacja jednej z przepuklin kręgosłupa.

Operacja kręgosłupa

W 2015 roku, od chwili operacji kręgosłupa szukałam czegoś, co umożliwi mi siedzenie bez bólu pleców. Próbując wszystkiego, co było dostępne w Polsce, trafiłam na Słowacji na poduszkę Dynasit®, która okazała się przełomowym odkryciem na drodze powrotu do zdrowia!

Dynasit okazał się skutecznym rozwiązaniem przynoszącym ulgę w bólu pleców. Dzięki poduszce dynamicznej Dynasit zaczęłam siedzieć, jeździć autem, ćwiczyć. Dzięki Dynasit Powróciłam do normalnej sprawności.

Dziś z przyjemnością dzielę się z Państwem czymś, czemu ja sama zawdzięczam bardzo, bardzo wiele. Chcę, by inne osoby z bólem pleców mogły znaleźć ulgę w bólu, polepszając jakość codziennego funkcjonowania.

W efekcie wielu miesięcy starań udało się nam sprowadzić poduszki Dynasit® do Polski, aby były one dostępne dla polskich odbiorców. Ze względu na fakt, iż produky Dynasit® są zarejestrowanym wyrobem medycznym sprzedaż poduszek na terenie Polski możliwa jest jedynie za pośrednictwem oficjalnego dystrybutora.

Mam nadzieję, że korzystanie z poduszek Dynasit® przyniesie Państwu ulgę w bólu, podniesie jakość codziennego funkcjonowania oraz będzie pomostem na drodze budowania zdrowia.

Pozdrawiam!

Justyna Terebus-Lang

PS. Zapraszam osoby chętne do kontaktu: j.terebus@gmail.com

 Obietnica producenta

W Twoje ręce oddajemy sprawdzony, funkcjonalny produkt, który wspiera zdrowie.

  1. Jesteśmy słowackim producentem środków wspomagających aktywne aktywne siedzenie pod nazwą Dynasit®
  2. W przypadku produktów Dynasit® gwarantujemy funkcjonalność i pozytywny wpływ na ludzkie zdrowie.
  3. Efekty Dynasit® są potwierdzane przez profesjonalistów, a produkty Dynasit® są oficjalnie zarejestrowanymi wyrobami medycznymi w Państwowym Instytucie ds. Kontroli Leków i kategoryzowane przez Ministerstwo Zdrowia Republiki Słowackiej, wpisany na listę przez Polski Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych w Polsce.
  4. Zapewniamy naszym klientom kompleksowe informacje na temat wszystkich produktów Dynasit®
  5. Traktujemy naszych klientów uczciwie i sumiennie spełniamy nasze zobowiązania.
  6. Będziemy kontunuować prace nad rozwojem produktów Dynasit® ponieważ wierzymy, że ich kluczową wartością jest pozytywny wpływ na zdrowie.
  7. Uwagi i reklamacje są rozpatrywane szybko, zawsze obiektywnie, z uwzględnieniem interesu klienta.
  8. Twoje opinie i uwagi są dla nas bardzo ważne. Stanowią podstawę do dalszych ulepszeń produktów Dynasit®.
  9. Nasza obietnica jest dla nas zobowiązaniem.

Rejestracja

Tekst w trakcie tworzenia...

Znak

Tekst w trakcie tworzenia...

 Obietnica producenta

Tekst w trakcie tworzenia...