Dynasit® LIFE - pomoc w walce z bólem kręgosłupa u kierowców

Jazda autem bywa często związana z bólem pleców. Ból kręgosłupa podczas jazdy samochodem jest częstym problemem zawodowych kierowców, ale i tych którzy po prostu lubią kierować

Dynasit® LIFE to także skuteczne rozwiązanie dla osób, które dużo podróżują. Niezależnie od tego, czy wybierają autokar, samolot, czy pociąg.

Czy wiesz, że kierowcy zawodowi cztery razy częściej cierpią na bóle kręgosłupa w porównaniu z resztą populacji?

Takie objawy jak bóle kręgosłupa (szczególnie lędźwiowego), uczucie sztywności mięśni, sztywność i bóle karku, ból barków, szyi i ramiom, to typowe dolegliwości na jakie cierpią kierowcy. Długotrwałe przebywanie w wymuszonej, statycznej pozycji prowadzi do drętwienia i bólu nóg, podczas jazdy. Ponadto kierowcy cierpią na zaburzenia czucia, skurcze łydek, drętwienie rąk, mrowienie palców czy ból głowy.

Jak dbać o kręgosłup w podróży?

Dzięki  Dynasit® LIFE możesz skutecznie dbać o kręgosłup w podróży. Redukuje wstrząsy i mikrowstrząsy powstające w trakcie jazdy, co chroni kręgosłup przed mikrourazami i przeciążeniami. Dodatkowo Dynasit® LIFE pobudza krążenie żylne, co zapobiega drętwieniu nóg.

Dynasit® LIFE to idealne, ergonomiczne siedzisko dla kierowców, rozwiązujące wiele problemów, z jakimi na co dzień spotykają się kierujący pojazdami.

Dynasit® LIFE umożliwia zachowanie ruchomości ciała poprzez wykonywanie mikroruchów miednicy i pleców, co jest niezwykle ważne w wymuszonej sytuacji ograniczonego ruchu, jaką jest prowadzenie pojazdu

Poduszka skutecznie redukuje dolegliwości bólowe pleców, nóg i kolan wywołane przewlekłym siedzeniem oraz dyskopatią, zmianami przeciążeniowymi oraz innymi czynnościowymi zaburzeniami pracy kręgosłupa

Co istotne - poduszkę można zabrać wszędzie - do samolotu, pociągu, czy autokaru. Wystarczy spuścić z niej powietrze i złożyć. W tej formie zajmuje bardzo mało miejsca.

Wykorzystanie jej w środkach transportu sprawi, że ból pleców podczas podróży odejdzie w niepamięć.

Twoje dziecko skarży się na bóle pleców?

Dynasit® LIFE to również doskonałe rozwiązanie na ból pleców u dziecka. Ból kręgosłupa u dzieci pojawia się już w wieku wczesnoszkolnym jako efekt wielogodzinnego siedzenia w szkole i poza szkołą.

Długotrwałe przebywanie w wymuszonych, statycznych pozycjach brak ruchu, dotyczy także najmłodszych. Dzieci siedząc w szkole spędzają średnio 6 godzin dziennie, w domu odrabiają lekcje w pozycji siedzącej, bardzo często odpoczywają siedząc - grają na komputerze, czy telefonie, oglądają telewizję. Wszystko to sprawia, że negatywny wpływ siedzenia dotyczy w równej mierze najmłodszych.

Duża ilość czasu spędzonego w pozycji siedzącej oraz brak ruchu przyczyniają się do powstawania wielu wad rozwojowych u dzieci, w tym: wad postawy, zgarbionych pleców, skrzywień kręgosłupa, wiotkich mięśni czy odstających łopatek, co stanowi początek problemów, które w życiu dorosłym mogą objawić się w postaci poważnych zaburzeń pracy kręgosłupa

Dynasit® LIFE skutecznie zapobiega rozwojowi chorób pleców u najmłodszych, stanowiąc wygodne siedzisko, na którym dziecko może siedzieć w zdrowy, dynamiczny sposób, przy okazji dobrze się bawić i bujać się.

129,00 zł
129,00 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)