Dynasit® COMFORT PRO - profesjonalna pomoc w urazach okolicy kości ogonowej i krocza

To specjalistyczna poduszka przeznaczona dla osób z silnymi dolegliwościami bólowymi okolicy kości ogonowej, odbytu i krocza. Doskonale się sprawdza u osób po urazach kości ogonowej, kości krzyżowej (złamania, stłuczenia), po urazach krocza i odbytu oraz po interwencjach chirurgicznych. Może być stosowana od pierwszych chwil po zdarzeniu. Ze względu na swoją  budowę bardzo dobrze izoluje kontakt okolicy kości guzicznej z podłożem, co skutecznie eliminuje ucisk i ból wrażliwych okolic ciała.

Dynasit® COMFORT PRO Polecana w przypadku silnych dolegliwości bólowych spowodowanych hemoroidami, po zabiegach operacji hemoroidów, po innych operacjach proktologicznych, po zabiegach nacięcia krocza oraz innych zabiegach chirurgii uroginekologicznej.

Ochrona przed bólem kości ogonowej, krocza i odbytu

Z poduszki można korzystać zarówno w domu jak i pracy. Jej nowoczesny kształt oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że jest ona eleganckim dodatkiem wyposażenia domu i biura. W porównaniu z modelem Comfort jest nieco szersza i grubsza, co daje stabilne podparcie dla miednicy. 

Przyspieszony okres rekonwalescencji

Poduszka Dynasit® COMFORT PRO posiada powierzchnię pokrytą wypustkami odpowiedzialnymi za usprawnienie krążenia poprzez delikatny masaż. Ponadto posiada zabezpieczenie przed ślizganiem, dzięki czemu można korzystać z niej na różnych powierzchniach. Pompowana przy użyciu mini-pompki dołączonej do opakowania. Maksymalne obciążenie 150 kg. 


189,00 zł
Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)