Dynasit® LIFE PRO 2*– sposób na ból kręgosłupa podczas pracy siedzącej

Ból pleców podczas pracy biurowej to powszechny problem. z którym borykają się przedstawiciele różnych zawodów. Jeśli czujesz ból pleców po długim siedzeniu, jeśli podczas siedzenia dokuczają Ci takie dolegliwości jak zesztywnienie karku, mrowienie nóg, mrowienie rąk, zawroty głowy lub bóle głowy oraz szumy uszne, poduszka Dynasit® LIFE PRO 2 jest dla Ciebie!

Praca biurowa wymusza wielogodzinne przebywanie w jednakowej, statycznej pozycji siedzącej. Efektem wielogodzinnego siedzenia są dolegliwości bólowe dolnego odcinka kręgosłupa, które obecnie są najczęstszą przyczyną zwolnień lekarskich na świecie. Skutkiem siedzącego stylu życia jest ból pleców uznany obecnie za chorobę cywilizacyjną.

Ból pleców podczas siedzenia oraz inne współwystępujące objawy takie jak bóle bioder, bóle barków, tępy ból karku, ból szyi jak również drętwienie oraz obrzęki nóg pojawiające się podczas siedzenia to typowe skargi pracowników biurowych.

Wiele osób zadaje sobie pytanie jak skutecznie radzić sobie z bólem kręgosłupa pracując osiem godzin dziennie za biurkiem. Najskuteczniejszą metodą poprawy zdrowia kręgosłupa jest zapewnienie mu odpowiedniej ilości ruchu – to powszechna opinia fizjoterapeutów oraz specjalistów ds. ergonomii. Najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest poduszka Dynasit® LIFE PRO 2.

Co jest przyczyną bólu pleców podczas siedzenia?

Podczas siedzenia ograniczamy naturalną ruchomość naszego ciała. Zmniejszona ilość ruchu, jaką otrzymuje nasz układ nerwowy sprawia, że niektóre grupy mięśniowe są nadmiernie napięte, inne zaś nadmiernie rozluźnione. Panująca w ciele nierównowaga sprawia, że pewne mięśnie ulegają osłabieniu i zanikowi, co pozbawia kręgosłup niezbędnej dla niego stabilizacji.

Jak zredukować negatywny wpływ siedzenia?

Z uwagi na to, że to właśnie w pracy spędzasz najwięcej czasu zadbaj o jej odpowiednie warunki. Nie musisz wymieniać swojego krzesła na nowe. Korzystanie z poduszki Dynasit® LIFE PRO 2 wystarczy. Pomaga wzmacniać mięśnie stabilizacyjne kręgosłupa, poprzez zdrowe, dynamiczne siedzenie. Przyczynia się do usprawnienia krążenia krwi. Korzystanie z tej poduszki sprawia, że całodzienne siedzenie nie jest tak męczące jak wcześniej. Poduszka Dynasit® LIFE PRO 2 zmieści się na każdym krześle. Dynasit® LIFE PRO 2 możesz zabrać wszędzie ze sobą - możesz korzystać z niej w pracy, jak w domu.

Dynasit® LIFE PRO 2 od pozostałych poduszek różni się obecnością systemu punktów masujących na spodniej stronie, co sprawia, że poduszka ma lepszą przyczepność i nie ześlizguje się z biurowych foteli. Bywa, że fotele biurowe wykonane ze śliskich, gładkich materiałów, wobec czego zastosowanie tego wyjątkowego rozwiązania zapobiegającego przesuwaniu się poduszki, jest niezwykle istotne. Ponadto siedzenie na stronie z wypustkami, co poprawia ukrwienie pośladków, pomaga redukować cellulit.

Poduszka jest nieco szersza niż pozostałe modele, co daje wygodne, stabilne podparcie dla miednicy. Dostosowana dla osób do 150 kg. 

* nowa generacja modelu PRO, model zmodyfikowany i ulepszony względem poprzednika, modelu LIFE PRO

159,00 zł
159,00 zł
159,00 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)